IMG_4092.jpeg

Jestem pasjonatkąpięknycah wnętrz i organizacyjnym freakiem.

Prowadzę małego bloga o moim wędrownym życiu i wnętrzach, które kocham. Dorzucam też urywki dotyczące gotowania.

Pracuję z pasją z profesjonalistami i pozytywnymi ludźmi.

Robię rzeczy, w których jestem dobra, dzielę się swoim doświadczeniem i dobrymi praktykami.

W pewien sposób zamieniłam swoją pasję w zawód. Mieszkałam w wielu miejscach w swoim życiu i zawsze dostosowywałam je do mojego stylu życia. Te miejsca stały się moją wizytówką i inspiracją dla moich przyjaciół. Nie zawsze miałam budżet na wszystko, a nauczyłam się wykorzystywać to, co mam, aby zoptymalizować swoją przestrzeń.

Swoją przygodę z domową stylizacją i porządkowaniem zacząłam w mieszkaniach, w których mieszkałam. Zanim spakowałam wszystkie przedmioty - sam sprawdzałam, czy chcę zabrać je ze sobą w nowe miejsce. Ograniczenie ilości uwolniło mnie od stresu związanego z pakowaniem, przenoszeniem i rozpakowywaniem rzeczy, których już nie chcę używać. Porządkowanie przestrzeni, szafek, szaf, szuflad, pokoi zawsze mnie relaksowało, a efekt końcowy cieszy mnie niezmiernie. 

​Organizuję domy, domy mobilne, biura i inne przestrzenie, z którymi potrzebujecie się uporać, a sami nie wiecie jak zacząć. Czasami drobne szczegóły zmieniają miejsce.

Jestem miłośniczką podróży, jedzenia i architektury. Czytam książki, które uczą mnie jak zmieniać siebie, wprowadzać zmiany i rozwój do mojego życia. Praktykuję codzienną wdzięczność i afirmuję rzeczywistość.

Łączę moje polskie korzenie i doświadczenie z pracą w Belgii i na całym świecie jeśli jest taka potrzeba.

Otwarta na nową współpracę i wyzwania.

Mój background to ponad 12 lat doświadczenia w branży marketingowej i eventowej. Współpraca B2B w marketingu i branży wnętrzarskiej. Współpraca przy tworzeniu marek, tworzeniu stron internetowych na platformie WIX, Wordpress, pomagam w wielu obszarach z zakresu marketingu i przemysłu eventów. 

POMOGĘ CI:

  • stworzyć fajne wnętrze odpowiadające Twoim potrzebom i nawykom. często wystarczą drobne zabiegi

  • pozbyć się zalegającego nadmiaru

  • przeorganizować wnętrza szaf, szafek, aby było funkcjonalnie i wygodnie

  • przygotować plan kuchni bazując na gotowych rozwiązaniach Ikea Metod lub indywidualnie przy współpracy ze stolarzem

  • przygotować plan szaf bazując na gotowych rozwiązaniach Ikea Pax lub na indywidualne zamówienie we współpracy ze stolarzem

Jeśli szukasz  WSPÓŁPRACY B2B w zakresie DZIAŁAŃ MARKETINGOWYCH  zarówno w Polsce jak i w Belgii - to zapraszam do kontaktu.